Siste resultat

KRIK Nattcup 2021 begynner
Slutt
13/11
14/11

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
14110301 søn. 14/11 00:20 søn. 14/11 Bane 3 A - (Jenter) Sluttspill A Finale Etne Jenter 1 - 0 100      
14110102 søn. 14/11 00:40 søn. 14/11 Bane 1 B - (8. - 10. kl.) Sluttspill A Finale Fortniteboys69 1 - 3 Ternen      
14110302 søn. 14/11 00:40 søn. 14/11 Bane 3 C - (1. VGS +) Sluttspill A Finale Ove’s disiplar 5 - 4 Levi Jensen Fanklubb      
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
14110202 søn. 14/11 00:40 søn. 14/11 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Sluttspill A Bronsekamp Hangovers 3 - 2 Gullgutta      
14110101 søn. 14/11 00:20 søn. 14/11 Bane 1 B - (8. - 10. kl.) Sluttspill A Semifinale Fortniteboys69 3 - 0 Hangovers      
14110201 søn. 14/11 00:20 søn. 14/11 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Sluttspill A Semifinale Gullgutta 1 - 4 Ternen      
14110100 søn. 14/11 00:00 søn. 14/11 Bane 1 B - (8. - 10. kl.) Sluttspill A 1/4 Final Husnes FK-1 1 - 3 Hangovers      
14110200 søn. 14/11 00:00 søn. 14/11 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Sluttspill A 1/4 Final Girlpower 0 - 3 Ternen      
14110300 søn. 14/11 00:00 søn. 14/11 Bane 3 A - (Jenter) Sluttspill A Semifinale Uskedals jentene 2 - 3 100      
13110112 lør. 13/11 23:00 lør. 13/11 Bane 1 A - (Jenter) Plj C Sugar Mommy’s 5 - 2 Strong independent      
13110212 lør. 13/11 23:00 lør. 13/11 Bane 2 A - (Jenter) Plj C Lave forventningar 1 - 3 Etne Jenter      
13110312 lør. 13/11 23:00 lør. 13/11 Bane 3 A - (Jenter) Plj B 4+1 2 - 5 100      
13110111 lør. 13/11 22:45 lør. 13/11 Bane 1 A - (Jenter) Plj A Uskedals jentene 2 - 0 Gullungane      
13110211 lør. 13/11 22:45 lør. 13/11 Bane 2 A - (Jenter) Plj B Pirogi 4 - 2 Kristuskransen      
13110311 lør. 13/11 22:45 lør. 13/11 Bane 3 B - (8. - 10. kl.) Plj F Skånevik gutter 1 - 6 Girlpower      
13110110 lør. 13/11 22:30 lør. 13/11 Bane 1 B - (8. - 10. kl.) Plj E RulleGardino 0 - 4 Jesus gutta (Sunde)      
13110210 lør. 13/11 22:30 lør. 13/11 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Plj F Jesusgutta (Rosendal) 1 - 0 Team Liverpool      
13110310 lør. 13/11 22:30 lør. 13/11 Bane 3 C - (1. VGS +) Plj A Tøffe gutter 1 - 2 Ove’s disiplar      
13110109 lør. 13/11 22:15 lør. 13/11 Bane 1 B - (8. - 10. kl.) Plj C Fortniteboys69 6 - 0 Ope hus klanen      
13110209 lør. 13/11 22:15 lør. 13/11 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Plj D Håland og gjengen 1 - 5 Gullgutta      
13110309 lør. 13/11 22:15 lør. 13/11 Bane 3 B - (8. - 10. kl.) Plj B Gutta 08 1 - 2 Etne MIX 1      
13110108 lør. 13/11 22:00 lør. 13/11 Bane 1 C - (1. VGS +) Plj A Ove’s disiplar 3 - 1 Levi Jensen Fanklubb      
13110208 lør. 13/11 22:00 lør. 13/11 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Plj E Jesus gutta (Sunde) 1 - 3 Ternen      
13110308 lør. 13/11 22:00 lør. 13/11 Bane 3 B - (8. - 10. kl.) Plj A Husnes FK-1 1 - 0 Vise gutar      
13110107 lør. 13/11 21:45 lør. 13/11 Bane 1 A - (Jenter) Plj A Gullungane 1 - 0 Jesusinfluensarane      
13110207 lør. 13/11 21:45 lør. 13/11 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Plj B Etne MIX 1 0 - 3 Hangovers      
13110307 lør. 13/11 21:45 lør. 13/11 Bane 3 B - (8. - 10. kl.) Plj C Ope hus klanen 1 - 4 Jesus-power      
13110106 lør. 13/11 21:30 lør. 13/11 Bane 1 A - (Jenter) Plj C Strong independent 1 - 4 Etne Jenter      
13110206 lør. 13/11 21:30 lør. 13/11 Bane 2 A - (Jenter) Plj C Sugar Mommy’s 0 - 3 Lave forventningar      
13110306 lør. 13/11 21:30 lør. 13/11 Bane 3 B - (8. - 10. kl.) Plj A Vise gutar 0 - 0 Sunde pølser      
13110105 lør. 13/11 21:15 lør. 13/11 Bane 1 A - (Jenter) Plj B Kristuskransen 2 - 2 100      
13110205 lør. 13/11 21:15 lør. 13/11 Bane 2 A - (Jenter) Plj B Pirogi 0 - 1 4+1      
13110305 lør. 13/11 21:15 lør. 13/11 Bane 3 B - (8. - 10. kl.) Plj D Gullgutta 6 - 2 Etne MIX 2      
Husnes Storsenter Sparebanken Vest Hauge forskaling AS REMA 1000 SKYFITNESS Rødsten Bilforretning SpareBank 1 SR-Bank TrimX Husnes Motor as Husnes Sport Kvinnherad Breiband