Siste resultat

KRIK Nattcup 2019 begynner
Slutt
26/10
27/10

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27100300 sø 27/10 00:00 sø 27/10 Bane 3 A - (Jenter) Sluttspill Final IL Inkompentente 9 - 1 PINK!      
27100101 sø 27/10 00:25 sø 27/10 Bane 1 B - (8. - 10. kl.) Sluttspill A Final Gucci gang 2 1 - 3 Oves Disiplar      
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27100201 sø 27/10 00:25 sø 27/10 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Sluttspill A Bronze match Bøndene og 2 T 1 - 7 TeamHusnes      
27100100 sø 27/10 00:00 sø 27/10 Bane 1 B - (8. - 10. kl.) Sluttspill A Semi final Oves Disiplar 3 - 2 TeamHusnes      
27100200 sø 27/10 00:00 sø 27/10 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Sluttspill A Semi final Gucci gang 2 6 - 0 Bøndene og 2 T      
26100105 lø 26/10 22:05 lø 26/10 Bane 1 A - (Jenter) Plj A Dreamteam 4 - 3 PINK!      
26100205 lø 26/10 22:05 lø 26/10 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Plj B Oves Disiplar 7 - 1 Bøndene og 2 T      
26100305 lø 26/10 22:05 lø 26/10 Bane 3 B - (8. - 10. kl.) Plj B 4 guys 1 cup 0 - 4 Inneboys      
26100104 lø 26/10 21:40 lø 26/10 Bane 1 A - (Jenter) Plj A IL Inkompentente 4 - 1 Dreamteam      
26100204 lø 26/10 21:40 lø 26/10 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Plj A TeamHusnes 3 - 8 Gucci gang 2      
26100304 lø 26/10 21:40 lø 26/10 Bane 3 B - (8. - 10. kl.) Plj A Raske briller 8 - 2 Soka Ridz      
26100103 lø 26/10 21:15 lø 26/10 Bane 1 A - (Jenter) Plj A PINK! 2 - 4 IL Inkompentente      
26100203 lø 26/10 21:15 lø 26/10 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Plj B Bøndene og 2 T 7 - 2 Inneboys      
26100303 lø 26/10 21:15 lø 26/10 Bane 3 B - (8. - 10. kl.) Plj B Oves Disiplar 7 - 1 4 guys 1 cup      
26100102 lø 26/10 20:50 lø 26/10 Bane 1 A - (Jenter) Plj A Dreamteam 3 - 6 PINK!      
26100202 lø 26/10 20:50 lø 26/10 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Plj A Gucci gang 2 9 - 2 Soka Ridz      
26100302 lø 26/10 20:50 lø 26/10 Bane 3 B - (8. - 10. kl.) Plj A TeamHusnes 4 - 3 Raske briller      
26100101 lø 26/10 20:25 lø 26/10 Bane 1 A - (Jenter) Plj A PINK! 1 - 4 IL Inkompentente      
26100201 lø 26/10 20:25 lø 26/10 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Plj B Inneboys 0 - 7 Oves Disiplar      
26100301 lø 26/10 20:25 lø 26/10 Bane 3 B - (8. - 10. kl.) Plj B 4 guys 1 cup 1 - 2 Bøndene og 2 T      
26100100 lø 26/10 20:00 lø 26/10 Bane 1 A - (Jenter) Plj A IL Inkompentente 5 - 1 Dreamteam      
26100200 lø 26/10 20:00 lø 26/10 Bane 2 B - (8. - 10. kl.) Plj A Soka Ridz 1 - 8 TeamHusnes      
26100300 lø 26/10 20:00 lø 26/10 Bane 3 B - (8. - 10. kl.) Plj A Raske briller 1 - 7 Gucci gang 2      
Husnes Storsenter Hauge forskaling AS Sparebanken Vest SpareBank 1 SR-Bank Husnes Motor as TrimX Husnes Sport Kvinnherad Breiband